dentysta, stomatolog

Maciej Krawiec – dentysta wygrywa 250tys. w Milionerach

Pochodzący z Kłodzka stomatolog, Maciej Krawiec, wygrał w emitowanym niedawno odcinku teleturnieju „Milionerzy” 250 tysięcy złotych.

Pan Maciej jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na wydziale lekarsko-stomatologicznym. Studia ukończył w 2013 roku, a rok później rozpoczął pracę na stanowisku asystenta w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej UM we Wrocławiu. Obecnie pracuje w jednym z wrocławskich gabinetów dentystycznych oraz wykłada też na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jego pasją jest bieganie, przygotowuje się nawet do półmaratonu. W przyszłości chciałby zdobyć licencję pilota. W studio na widowni kibicował mu tato.
Podczas gry wykazał się niesamowitym poczuciem humoru oraz niezwykłą wiedzą. W odcinku padło nawet pytanie za 500 tysięcy złotych, jednakże po jego usłyszeniu uczestnik zrezygnował z dalszej gry, ponieważ nie był pewny prawidłowej odpowiedzi.

Pytanie za 500 tysięcy złotych brzmiało: Który aktor podbija muzyczną scenę depresyjnym „rock and rollem bez przebaczenia”?

A: Marian Dziędziel

B: Arkadiusz Jakubik

C: Bartłomiej Topacz

D: Robert Więckiewicz

Prawidłowa odpowiedzią była B – Arkadiusz Jakubik.

Pozbawiony kół ratunkowych stomatolog postanowił się wycofać z dalszej gry. Dobrze, że nie chciał zgadywać, ponieważ obstawiał Roberta Więckiewicza, a to byłoby błędem. Stawiając na odpowiedź D, mógłby stracić 210 tysięcy złotych i odejść z programu z nagrodą gwarantowaną w kwocie 40 tysięcy złotych.

Sympatycznemu dentyście z Wrocławia gratulujemy świetnej gry i bardzo wysokiej wygranej!

Dodaj komentarz